კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტები მაიკოლას რომერის უნივერსიტეტის საზაფხულო სკოლაში
კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის სტუდენტმა ანანო ჯაოშვილმა და კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტმა ანა ბახსოლიანმა მაიკოლას რომერის უნივერსიტეტის (ვილნიუსი, ლიტვა) მიერ დაგეგმილ საზაფხულო სკოლაში მიიღეს მონაწილეობა.
სამ კვირიანი პროგრამის ძირითადი თემა გახლდათ კულტურული მემკვიდრეობა და უსაფრთხოება. სწორედ ამ თემატიკას ეძღვნებოდა საზაფხულო სკოლის ფარგლებში დაგეგმილი ლექციები და პრაქტიკული სავარჯიშოები.
საგულისხმოა, რომ პროექტში კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებთან ერთად მონაწილეობას იღებდნენ ევროპისა და აზიის წამყვანი უნივერსიტეტის წსტუდენტებიც.
გასათვალისწინებელია, რომ კავკასიის უნივერსიტეტი მაიკოლას რომერის უნივერსიტეტთან 2013 წლიდან წარმატებულად თანამშრომლობს

Caucasus University students at the of Mykolas Romeris University Summer School
Anano Jaoshvili, student of Caucasus School of Governance and Ana Bakholiani, student of Caucasus School of Business, participated in a summer school planned by Mykolas Romeris University (Vilnius, Lithuania).
The focus of the three-week program was cultural heritage and security. The summer school lectures and practical exercises were dedicated to these topics.
It is noteworthy that students from leading European and Asian Universities participated in the project together with the students of Caucasus University.
It should be noted that Caucasus University has been successfully working with Mykolas Romeris University since 2013