კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი
19 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალი გაიმართა. კურსდამთავრებულებს დიპლომები საზეიმო ვითარებაში გადაეცათ.
კავკასიის უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულებს ცერემონიალზე სიტყვით უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და ნიუ-ჯერსის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, სიუ ჰენდერსონმა მიმართეს. ღონისძიებას ესწრებოდნენ მთავრობის წარმომადგენლები.
კურსდამთავრებულთათვის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალს  პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლები დაესწრნენ. საპატიო დოქტორის წოდება გადაეცა: დოქტორ ფერნანდო გალვანს, დოქტორ საბურ ხანს და დოქტორ გარი იაკობსს.

On July 19, Caucasus University awarded graduate students with diplomas to honor their academic achievements. The ceremony was marked by joy and solemnity.
The graduates were addressed by President of Caucasus University Mr. Kakha Shengelia and the President of New Jersey City University, Ms. Sue Henderson. The event was attended by government officials and representatives of partner universities.
Three guests were conferred the title of Honorary Doctorate: Dr. Fernando Galván, Dr. Sabur Khan and Dr. Gary Jacobs.