1 ივნისს, ოზურგეთის ტექნოპარკის მოსწავლეებისთვის, რომლებიც დაინტერესებულნი არიან ბიზნესის ადმინისტრირების პროგრამით, ონლაინ საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანთან - ელენე ჯღარკავასთან.
შეხვედრაზე აბიტურიენტებმა დეტალური ინფორმაცია მიიღეს როგორც კავკასიის უნივერსიტეტის შესახებ, ასევე გაეცნენ ბიზნესის ადმინისტრირების საბაკალავრო პროგრამის კურიკულუმსა და იმ სიახლეებსა თუ შესაძლებლობებს, რასაც კავკასიის უნივერსიტეტი მათ სთავაზობს. შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, მონაწილეებმა მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიიღეს.
შეხვედრის ბოლოს, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის დეკანმა - ელენე ჯღარკავამ, კავკასიის უნივერსიტეტის მარკეტინგული ღონისძიებების მენეჯერმა - მერი ხვიჩიამ და ოზურგეთის ტექნოპარკის მენეჯერმა - ავთო თავდიშვილმა ისაუბრეს ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის გაფორმებაზე კავკასიის უნივერსიტეტსა და ოზურგეთის ტექნოპარკს შორის. მემორანდუმი ითვალისწინებს სამომავლოდ თანამშრომლობას და საერთო პროექტების განხორციელებას.

On June 1, an online information meeting was held with the Dean of the Caucasus School of Business - Elene Jgharkava for the students of Ozurgeti Technopark who are interested in the Business Administration program.
At the meeting, the entrants received detailed information about Caucasus University, as well as the curriculum of the Bachelor of Business Administration program and the news or opportunities offered by Caucasus University. The meeting was held in an interactive mode, the participants received comprehensive answers to their questions.
At the end of the meeting, the Dean of the Caucasus School of Business - Elene Jgharkava, the Caucasus University Marketing Events Manager - Mary Khvichia and the Ozurgeti Technopark Manager - Avto Tavdishvili talked about the signing of a memorandum of cooperation between Caucasus University and Ozurgeti Technopark. The memorandum envisages future cooperation and implementation of joint projects.