თანამშრომლობის მემორანდუმი კავკასიის უნივერსიტეტსა და საქართველოს ფოსტას შორის
10 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტსა და საქართველოს ფოსტას შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მემორანდუმს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და საქართველოს ფოსტის გენერალურმა დირექტორმა, ლევან ჩიკვაიძემ.
მემორანდუმის მიზანია, სტუდენტების დახმარება ხარისხიანი განათლების მიღებასა და თვითრეალიზაციაში, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტების მიერ  პროგრამის ფარგლებში მიღებული თეორიული ცოდნის პრაქტიკული განმტკიცება, გამოცდილების გაზიარება, სტუდენტებისათვის დარგობრივი კომპეტენციების განმტკიცება და შესაბამისი  უნარების განვითარება.
თანამშრომლობის ფარგლებში, მხარეები შეთანხმდნენ რომ ხელს შეუწყობენ სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს დასაქმებასა და სტაჟირებაში.
მემორანდუმის ხელისმოწერას ესწრებოდნენ კავკასიის უნივერსიტეტისა და საქართველოს ფოსტის წარმომადგენლები.

On December 10, a Memorandum of Cooperation was signed between Caucasus University and the Georgian Post.
The memorandum was signed by the President of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, and the General Director of Georgian Post, Levan Chikvaidze.
The purpose of the Memorandum is to assist students in obtaining quality education and self-realization, to strengthen the theoretical knowledge acquired by the students of Caucasus University within the program, to share experiences, to strengthen field competencies for students and to develop relevant skills.
As part of the collaboration, the parties agreed to assist students and graduates in employment and internships.