კავკასიის უნივერსიტეტსა და IQS მენეჯმენტის სკოლას, ესპანეთი, (IQS School of Management, Spain) შორის ურთიერთთანამშრომლობის შეთანხმებას მოეწერა ხელი.
თანამშრომლობის ფარგლებში, გაცვლითი ხელშეკრულება გაფორმდა IQS მენეჯმენტის სკოლასა და კავკასიის ბიზნესის სკოლასთან, რაც სტუდენტებს შესაძლებლობას მისცემს, ერთი სემესტრი გაატარონ პარტნიორ უნივერსიტეტში სწავლის მიზნთ.
IQS მენეჯმენტის სკოლა ესპანეთში პირველი კერძო უნივერსიტეტია, რომელიც 1916 წლიდან ფუნქციონირებს და სტუდენტებს სთავაზობს ექსპერიმენტარულ და პრაქტიკაზე დაფუძნებულ სწავლების მეთოდებს წამყვან სასწავლო მიმართულებებზე. IQS არაერთი საერთაშორისო აკრედიტაციის მქონე უნივერსიტეტია, მათ შორის ბიზნესის ადმინისტრირების პროგრამა ფლობს AACSB აკრედიტაციას, ამავდროულად აღსანიშნავია, რომ მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამა, Financial Times-ის 2021 წლის რეიტინგშია.

Caucasus University and IQS School of Management, Spain, signed a cooperation Agreement.
Within the framework of the cooperation, Students Exchange agreement has been signed between IQS School of Management and Caucasus School go Business, which will enable students to spend one academic semester at the partner University.
IQS School of Management is the first private University created in Spain, which was established since 1916 and offers studies with practical and experimental dimension on most leading study programs. IQS holds various international accreditations, it’s Business Administration Program holds AACSB accreditation, herewith it is to me highlighted, that Master in Management appears in Financial Times 2021 rankings.