ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი კავკასიის უნივერსიტეტსა და ანალიტიკურ ორგანიზაცია ჯეოქეისს შორის
კავკასიის უნივერსიტეტსა და ანალიტიკურ ორგანიზაცია ჯეოქეისს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა, რომელსაც ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და ჯეოქეისის ხელმძღვანელმა, ვიქტორ ყიფიანმა.
მემორანდუმის მიზანია, მხარეთა შორის აკადემიურ და სამეცნიერო-კვლევით სფეროებში ურთიერთთანამშრომლობის გაღრმავება და შემდგომი განვითარება. ასევე, ერთობლივი ძალისხმევით და მხარდაჭერით, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტების და კურსდამთავრებულების კვალიფიკაციის ამაღლება, პროფესიული უნარ-ჩვევების გამომუშავება, პრაქტიკული გამოცდილების მიღება მათთვის სტაჟირების, პრაქტიკული სწავლების შეთავაზებით ან დასაქმებით.
სტუმრებს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ უმასპინძლა, კამპუსი დაათვალიერებინა და მნიშვნელოვანი სიახლეები გააცნო.

Dr. Kakha Shengelia, president of Caucasus Univeristy, and Viktor Kipiani, the head of Geocase, signed a memorandum of cooperation between Caucasus University and the analytical organization Geocase.
The purpose of the memorandum is to deepen and further develop cooperation between the parties in the fields of academia and scientific research. Also, through joint efforts and support, raising the qualifications of students and graduates of Caucasus University, developing their professional skills, helping them gain practical experience by offering them internships, practical training or employment.
The guests were hosted by the Dr. Shengelia, who took them on a tour of the campus and spoke about important news.