მემორანდუმი ტრამვატოლოგია ორთოპედიის ცენტრთან
23 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტსა და ზურაბ ტყეშელაშვილის სახელობის ტრავმატოლოგია ორთოპედიის ცენტრს შორის  ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მემორანდუმს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის მხრიდან, პრეზიდენტმა - კახა შენგელიამ და ტრამვატოლოგია ორთოპედიის ცენტრის მხრიდან, სამეთვალყურეო საბჭოს თავმჯდომარემ -  ნიკოლოზ მენთეშაშვილმა.
მხარეები გამოხატავენ მზადყოფნას  ხელი შეუწყონ კავკასიის მედიცინისა და ჯანდაცვის მენეჯმენტის სკოლის სტუდენტებს მიღებული ცოდნის პრაქტიკულ გაანალიზებაში, კლინიკურ გარემოში სწავლასა და პროფესიული უნარ-ჩვევების გამომუშავებაში.

Memorandum with the Traumatology and Orthopedics Center
On May 23, a memorandum of cooperation was signed between Caucasus University and Zurab Tkeshelashvili Traumatology and Orthopedics Center.
The memorandum was signed by Kakha Shengelia, president of Caucasus University, and Nikoloz Menteshashvili, chair of the supervisory board of the Traumatology and Orthopedics Center.
The parties express their readiness to support the students of Caucasus School of Medicine and Healthcare in practical analysis of the acquired knowledge, learning in a clinical environment and development of professional skills.