20 დეკემბერს, სამხრეთ კორეაში, სეულში „მის მსოფლიო უნივერსიტეტის“ გამარჯვებული გამოვლინდა. დაჯილდოებაზე ტიტული კოსტა-რიკელმა სტუდენტმა, მოია ადრიანამ მიიღო.
კონკურსის „მის მსოფლიო უნივერსიტეტი 2018“ ჟიურის თავმჯდომარე კავკასიის უნივერსიტეტისა და IAUP-ის პრეზიდენტი კახა შენგელია იყო. ჟიურის შემადგენლობაში იყო კავკასიის უნივერსიტეტის ვიცე-პრეზიდენტი, ხატია გოგლიძე. მათ მსოფლიოს ულამაზესი სტუდენტი გამოავლინეს.
2017 წელს, მის მსოფლიო უნივერსიტეტის ტიტული კუბელ სტუდენტს, მორას ბაე კლაუდიას გადაეცა.
„მის მსოფლიო უნივერსიტეტი“ არის საერთაშორისო კონკურსი, სადაც შეირჩევა მის მსოფლიო უნივერსიტეტის მშვიდობის კორპუსის წარმომადგენელი, კონკურსში ყოველწლიურად 70 სტუდენტი მონაწილეობს.
კონკურსი 1986 წლის გაეროს რეზოლუციის შესაბამისად შეიქმნა, მშვიდობის საერთაშორისო წელიწადთან დაკავშირებით, უნივერსიტეტთა პრეზიდენტების საერთაშორისო ასოციაციის ორგანიზებით. მის მსოფლიო უნივერსიტეტის საორგანიზაციო კომიტეტის შტაბ-ბინა აშშ-ში, ნიუ-იორკში მდებარეობს.

On December 20, in South Korea, Seoul, the winner of “World Miss University” was selected. The title was won by Moya Adriana of Costa-Rica.
The Chairman of the jury for the contest “World Miss University 2018” was the president of Caucasus University and IAUP, Dr. Kahka Shengelia. A part of the jury panel was the vice president of Caucasus University, Ms. Khatia Goglidze. The jury chose the most beautiful student in the world.
In 2017 the title of World Miss University was won by Claudia Moras Baez of Cuba
“World Miss University” is an international contest where a representative for the world miss university peace corps is chosen, each year 70 students are picked to compete.
The international beauty contest held annually has been organized by the International Association of University Presidents after the United Nations named 1986 the Year of Peace. World Miss University organization committee headquarters are located in New York.