ომანის სასულთნოს ბიზნესისა და მეცნიერების თანამედროვე კოლეჯის წარმომადგენლების ვიზიტი
კავკასიის უნივერსიტეტმა ომანის სასულთნოს ბიზნესისა და მეცნიერების თანამედროვე კოლეჯის (MCBS) Innovation X-ის დეკანს, მოსა აბდულაჰ ალ-კინდს, და ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის ხელმძღვანელს, ამჯედ სიდ აჰმედს უმასპინძლა.
ვიზიტის ფარგლებში, გაიმართა გაცნობითი შეხვედრა კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტთან, კახა შენგელიასთან, ვიცე-პრეზიდენტთან ინტერნაციონალიზაციის მიმართულებით, ბიზნესის სკოლის დეკანთან, საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის დირექტორთან და ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის წარმომადგენლებთან. ასევე, მხარეებს შორის გაფორმდა ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი.
შეხვედრაზე მხარეებმა ისაუბრეს თანამშრომლობაზე, საერთაშორისო პროგრამებზე, აკრედიტაციებსა და მიღწევებზე, ასევე ინოვაციებისა და მეწარმეობის მიმართულებით ერთობლივი თანამშრომლობის შესაძლებლობებზე.

Visit of representatives of the Modern College of Business and Science of Oman
Caucasus University hosted Dr. Moosa Abdullah Al Kindi, Dean of Modern College of Business & Science (MCBS) Innovation X, along with Dr. Amjed Sid Ahmed, Head of the Innovation and Entrepreneurship Center.
During the visit, an introductory meeting was held with Kakha Shengelia, the President of Caucasus University,  the Vice President for Internationalization,  Dean of Caucasus School of Business, the director of  International Relations Department, and representatives from  the Innovation and Entrepreneurship Center. A memorandum of cooperation was also signed between the parties.
The meeting focused on exploring collaboration, discussing international programs, accreditations, and achievements, as well as opportunities for joint initiatives in innovation and entrepreneurship.