12 სექტემბერს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, საერთაშორისო ხარისხის მაძიებელ სტუდენტებთან ონლაინ საორიენტაციო შეხვედრა გამართა.
შეხვედრის მსვლელობისას, სტუდენტებმა მიიღეს დეტალური ინფორმაცია სასწავლო პროცესის, არსებული რეგულაციებისა და უნივერსიტეტში ინტეგრაციის შესაძლებლობების შესახებ.
2021 წლის შემოდგომის სემესტრში, კავკასიის უნივერსიტეტის სხვადასხვა საგანმანათლებლო პროგრამაზე ნიგერიის, ანგოლის, ირანის, ნიდერლანდების სამეფოს, ჩინეთისა და ინდოეთის მოქალაქეები დაიწყებენ სწავლას.

On September 12, the Department of International Relations and Projects held an online orientation meeting with students seeking international degrees.
During the meeting, students received detailed information about the learning process, existing regulations and opportunities for integration into the university.
In the fall semester of 2021, citizens of Nigeria, Angola, Iran, the Kingdom of the Netherlands, China and India will start studying at various educational programs at Caucasus University.