პანელური დისკუსია - „ტექნოლოგიური სტარტაპის ევოლუცია“
29 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტში, ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის ორგანიზებით პანელური დისკუსია გაიმართა თემაზე: „ტექნოლოგიური სტარტაპის ევოლუცია“ - სტარტაპი იდეიდან წარმატებამდე და ეკოსისტემის განვითარება საქართველოში.
მოდერატორი იყო: გიორგი ბურდული - კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრის დირექტორი.
მოწვეული პანელისტები:
ლაშა გორგოშიძე - Startup Georgia-ის თანადამფუძნებელი და დირექტორი;
ვანო ჩალაძე - ციფრული ლოგისტიკური პლატფორმა Cargon-ის თანადამფუძნებელი და დირექტორი;
გიორგი ცირამუა - ტურისტული სტარტაპი „ბილიკის“ თანადამფუძნებელი.
შეხვედრა ინტერაქციულ ფორმატში წარიმართა. დამსწრე აუდიტორიას საშუალება ჰქონდა, რომ მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.
კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრი განახლებული სტრატეგიით, პროექტებით, პროგრამებით და ღონისძიებებით ხელს უწყობს სტარტაპერებს (სტუდენტებს, კურსდამთავრებულებს, ადმინისტრაციულ და აკადემიურ პერსონალს) იდეიდან პროდუქტის პროტოტიპამდე, ოპტიმალურ სტარტაპამდე და პირველ მომხმარებლამდე სწრაფად და ეფექტიანად განვითარებაში.

On March 29, Innovation & Entrepreneurship Center held a public panel discussion - “Evolution of a Tech Startup” – A startup from the idea stage to success and development of the ecosystem in Georgia - at the Caucasus University.
Moderator of the event was Giorgi Burduli – Director of Innovation & Entrepreneurship Center at Caucasus University.
Invited panelists:
Lasha Gorgoshidze – Co-founder & CEO of Startup Georgia;
Vano Chaladze – Co-founder & CEO of digital logistics platform Cargon;
Giorgi Tsiramua – Co-founder of tourist startup Biliki.
The event was held in an interactive format. The audience had the opportunity to receive comprehensive answers to the questions of interest to them.
Caucasus University Innovation & Entrepreneurship center assists entrepreneurs (students, alumni, administrative and academic personnel) in effectively developing ideas to product prototypes, optimal startups, and first customers within the scope of its renewed strategy, projects, programs, and events.