5 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტში, CU-ის თანადამფუძნებლისა და მატერიალური რესურსების დარგში ვიცე-პრეზიდენტის, დამსახურებული პროფესორის - გურამ ლეჟავას სახელობის აუდიტორია გაიხსნა.
ღონისძიებას კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია და მოწვეული სტუმრები ესწრებოდნენ. მათ გურამ ლეჟავაზე ისაუბრეს, მისი საქმიანობა, განვლილი გზა და პროფესიონალიზმი შეაფასეს. აუდიტორიის წინაშე სიტყვით წარსდგა კახა შენგელია, ასევე, გურამის ოჯახის წევრები, მეგობრები და კოლეგები.
კავკასიის უნივერსიტეტი მადლობას უხდის ბატონ გურამს შრომისა და გაწეული ღვაწლისთვის, რომელიც CU-ის დაარსებასა და განვითარებაში ჩადო.

On April 5, the auditorium named after Guram Lezhava, co-founder of CU and vice-president in the field of material resources, honorary professor, was opened at Caucasus University.
The event was attended by, the president of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, and invited guests. They spoke about Guram Lezhava, evaluated his activities, the paths he has taken and his professionalism. Dr. Kakha Shengelia, as well as Guram's family members, friends and colleagues, gave a speech in front of the audience.
Caucasus University would like to thank Mr. Guram for his hard work and contribution to the establishment and development of CU.