საჯარო მმართველობის სამაგისტრო პროგრამის დისერტაციის დაცვა კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლაში
12 თებერვალს, გაიმართა კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის საჯარო მმართველობის სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტთა სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა. სტუდენტებმა საკუთარი ნაშრომები წარადგინეს სამაგისტრო ნაშრომის მომზადებისა და დაცვის კომისიის წინაშე.
კომისია დაკომპლექტებული იყო კავკასიის უნივერსიტეტის სახელმწიფო მართვის სკოლის საჯარო მმართველობის პროგრამის პროფესორებით: ეკა აკობია, გიორგი ცხადაია, შორენა კახიძე და ემირ ეთერია.
• აბაშიძე საბა - ,,შიდა აუდიტის როლი და გამოწვევები მუნიციპალურ დონეზე საჯარო ფინანსების მართვაში“. ხელმძღვანელი: შორენა კახიძე, პროფესორი;
• მჟავია ნათია - ,,სპორტის სფეროს მართვის მოდელი და სახელმწიფო დაფინანსების სისტემის გამოწვევები საქართველოში“. ხელმძღვანელი: შორენა კახიძე, პროფესორი;
• კოჭლამაზაშვილი ლევან - ,,თვითმმართველობის განვითარებისა და დეცენტრალიზაციის შემაფერხებელი ფაქტორები საქართველოში“. ხელმძღვანელი: გიორგი ცხადაია, პროფესორი.

On February12, Caucasus School of Governance held a thesis defense for students of Master’s degree program in Public Administration. Students presented their MA theses in front of the thesis defense Commission, professors: Dr. Eka Akobia, Dr. Giorgi Tskhadaia, Dr. Shorena Kakhidze, and Emir Eteria.
- Abashidze Saba – "The Role of Internal Audit and Challenges in Public Finance Management at The Municipal Level”. Supervisor: Shorena Kakhidze, Professor.
- Mzhavia Natia – "The Role of Sport Management and Challenges in State Financing in Georgia”. Supervisor: Shorena Kakhidze, Professor.
- Kochlamazashvili Levan – “Factors Hindering the Development of Local Governance and Decentralization in Georgia”. Supervisor: Giorgi Tskhadaia, Professor.