89-ე სკოლის მოსწავლეების ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
18 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტს, ქალაქ თბილისის N89-ე საჯარო სკოლის, მე-10 მე-11 კლასის მოსწავლეები და მათი წარმომადგენლები, მიმოზა ტყებუჩავა და ეკატერინე ხოხობაშვილი ესტუმრნენ.
მოსწავლეებს ჩაუტარდათ საინფორმაციო შეხვედრა, სადაც მიიღეს ინფორმაცია კავკასიის უნივერსიტეტის საბაკალავრო პროგრამებისა და იმ შესაძლებლობების შესახებ რასაც CU აბიტურიენტებს სთავაზობს.
მოსწავლეები ასევე შეხვდნენ სკოლის დეკანებს, მოისმინეს დეტალური ინფორმაცია საბაკალავრო პროგრამების შესახებ და მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიიღეს.
შეხვედრის დასასრულს ტრადიციულად, კამპუს ტური ჩაუტარდათ. დაათვალიერეს უნივერსიტეტის ინფრასტრუქტურა, გარემო და ის სტუდენტური სივრცეები, სადაც CU-ში სწავლისას სხვადასხვა პრაქტიკულ სამუშაოებს შეასრულებენ.

On October 18, Mimosa Tkebuchava and Ekaterine Khokhobashvili, along with 10th and 11th-grade students from Tbilisi’s N89 public school, visited Caucasus University.
During the visit, an informational meeting was held where students learned about the university's undergraduate programs and the various opportunities CU offers to prospective applicants.
The students also met the deans of the school, received detailed information about the undergraduate programs and had their questions answered.
At the end of the meeting, the participants were given a campus tour. They visited the university’s facilities, the environment and student spaces where they will perform various practical tasks while studying at CU.