6 ოქტომბერს, კავკასიის უნივერსიტეტს, ყაზახეთის ბიზნესის და მეწარმეობის VQ-Bussiness Club წარმომადგენლები ესტუმრნენ.
სტუმრებს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ უმასპინძლა,უნივერსიტეტის ისტორიაზე ესაუბრა, კამპუსი დაათვალიერებინა და მნიშვნელოვანი სიახლეები გააცნო.
VQ ბიზნეს კლუბი ყაზახი მეწარმეების, ბიზნესმენების, დიდი და პატარა კომპანიების მმართველი პირების გუნდია. კლუბის წევრები ხვდებიან საინტერესო ადამიანებს, მუდმივად ვითარდებიან და ერთმანეთს უზიარებენ თავიანთ პროფესიულ გამოცდილებას.

On October 6, representatives of the VQ-Business Club of Kazakhstan Business and Entrepreneurship visited Caucasus University.
The guests were hosted by the President of Caucasus University, Dr.Kakha Shengelia, who talked about the history of the university, took the guests on a tour the campus and introduced them to important news.
VQ Business Club is a team of Kazakh entrepreneurs, businessmen, managers of large and small companies. Club members meet interesting people, are constantly evolving and sharing their professional experience with each other.