რიშელ როჯერსის მასტერკლაში CU კამპუსში
კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში, ჩიკაგოს ლოიოლას უნივერსიტეტის პროფესორ რიშელ როჯერსის მასტერკლასი ჩატარდა.
მასტერკლასის თემა - Digital Storytelling - ციფრული თხრობა. რიშელ როჯერსი აშშ-ს საელჩოს ფულბრაიტის პროგრამის ფარგლებში, მიმდინარე სემესტრში კავკასიის მედიის სკოლის მოწვეული ლექტორია.
რიშელ როჯერსს აქვს ამერიკულ ტელევიზიებში პროდიუსერად და ჟურნალისტად მუშაობის ხანგრძლივი გამოცდილება. ის მუშაობდა ABC-ის ახალი ამბებისა ტოქშოუებისთვის, მისი კარიერა მოიცავს პროდუსერად მუშაობას CNN-ზე, ოფრა უინფრის ქსელისთვის.

Rachel Rogers Masterclass on the CU campus
A masterclass by Professor Rachel Rogers of the Loyola University Chicago was held on the campus of Caucasus University.
Masterclass Theme - Digital Storytelling.  Rachel Rogers is a visiting lecturer at Caucasus School of Media this semester as part of the US Embassy Fulbright Program.
Rachel Rogers has a long history of working as a producer and journalist on American television. She has worked for ABC News talk shows, her career includes working as a producer on CNN, for the Oprah Winfrey network.