21-22 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისა და ლექტორებისთვის გერმანიის აკადემიური გაცვლის სამსახურის (DAAD) სასტიპენდიო პროგრამების შესახებ საინფორმაციო შეხვედრა გაიმართა. შეხვედრას უძღვებოდნენ DAAD საქართველოს რეგიონული ოფისის სასწავლო და სასტიპენდიო პროგრამების კოორდინატორები ნინო ანთაძე და თამარ ლაცაბიძე.
შეხვედრების მსვლელობისას აუდიტორიამ 2022-2023 აკადემიური წლისთვის გამოცხადებული სასტიპენდიო პროგრამების როგორც შინაარსობრივ, ისე ტექნიკურ საკითხებთან დაკავშირებით ამომწურავი ინფორმაცია მიიღო.
შეხვედრები დასრულდა კითხვა-პასუხის სესიით, რომელშიც სტუდენტები და ლექტორები აქტიურად იყვნენ ჩართულები.

On September 21-22, an information meeting on scholarship programs for the German Academic Exchange Service (DAAD) was held for students and lecturers at Caucasus University. The meeting was chaired by Nino Antadze and Tamar Latsabidze, Curriculum Coordinators of the DAAD Georgia Regional Office.
During the meetings, the audience received comprehensive information on both the content and technical issues related to the scholarship programs announced for the 2022-2023 academic year.
The meetings ended with a question-and-answer session in which students and lecturers were actively involved.