თიბისიმ ახალი სტუდენტური პროგრამა “თიბისი კემპი” დაიწყო, რომელიც კავკასიის ბიზნესის სკოლაში განხორციელდება და მეოთხე კურსელი ფინანსების მიმართულების სტუდენტების სასწავლო პროგრამაში ინტეგრირდება. სტუდენტები პროგრამის ფარგლებში, მთელი სემესტრის განმავლობაში სხვადასხვა ეტაპს გაივლიან.
პირველ ეტაპზე ისინი თიბისი კაპიტალის საჯარო ლექციებს დაესწრებიან, შემდეგ შეხვედრაზე ერთად განიხილავენ ბიზნეს-ქეისებს, რომლებიც მათ დავალებას უკავშირდება, ასევე გაივლიან კონსულტაციებს თიბისის წარმომადგენლებთან, ხოლო ბოლო ეტაპზე სტუდენტები ჟიურის წინაშე წარადგენენ საბოლოო საინვესტიციო პროექტს. გარდა საგნობრივი შეფასებისა, ჟიურის რჩეული გუნდები მიიღებენ სპეციალურ ჯილდოს თიბისი ბანკისგან.
პროგრამის მთავარი მიზანი სტუდენტებისთვის რეალური სამუშაო გამოცდილების მიღების საშუალების შექმნა და მათთვის ფინანსური ბაზრების უკეთ გაცნობაა.

TBC has launched a new student program, TBC Camp, which will be implemented at Caucasus School of Business and will integrate fourth-year finance program students. Students will go through different stages in the program throughout the semester.
At the first stage they will attend public lectures of TBC Capital, then at the meeting they will discuss business cases related to their assignments as well as consult with TBC representatives, and at the last stage students will present the final investment project to the jury. In addition to the subject evaluation, the jury selected teams will receive a special award from TBC Bank.
The main goal of the program is to provide students with real working experience and to better understand their financial markets.