4 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის სტუდენტებმა-მარიამ ძიძიგურმა, თამარ გვასალიამ, ბაჩო თორთლაძემ, ეთერ ქათამაძემ, გიორგი ჯოლიამ და ალექსანდრე ზარდიაშვილმა მონაწილეობა მიიღეს გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტის მიერ ორგანიზებულ სამართლის კონფერენციაში.
კავკასიის უნივერსიტეტის გარდა, კონფერენციაზე წარმოდგენილნი იყვნენ ი. ჯავახიშვილის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტი (თსუ), გურამ თავართქილაძის უნივერსიტეტი და გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი. კონფერენციაში მონაწილეობა 14 სტუდენტმა/გუნდმა მიიღო.
კავკასიის სამართლის სკოლის სტუდენტებმა ბრწყინვალედ იასპარეზეს და ოთხიდან სამ ნომინაციაში გაიმარჯვეს, მოიპოვეს გუნდური I ადგილი. გამარჯვებულები ოთხ ნომინაციაში დასახელდნენ: საუკეთესო კვლევითი ნაშრომი, ორიგინალური კვლევა, საუკეთესო პრეზენტაცია და ჟიურის სიმპატია.
- საუკეთესო კვლევითი ნაშრომი: მაგისტრანტი მარიამ ძიძიგური (CSL) და გიორგი მაქაშვილი და ალექსანდრე მერმანიშვილი - გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი;
- ორიგინალური კვლევა: თამარ საძაგლიშივლი - გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი, მარი მოსიაშვილი - გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი;

CSL Students were named in three categories
On June 4, Caucasus University's School of Law students – Mariam Dzidziguri, Tamar Gvasalia, Bacho Tortladze, Eter Katamadze, Giorgi Jolia and Alexander Zardiashvili participated in a law conference organized by Grigol Robakidze State University.
Besides CU, there were also representatives of Javakhishvili State University, Guram Tavartkiladze University and Grigol Robakidze University. A total of 14 students/teams took part in the conference.
CSL students won three top honors out of four: 1st place overall team. The winners were named in three categories out of four: best research papers, original research, the best presentation and one for jury sympathy:
Best research paper: CSL master's program student Mariam Dzidziguri and Giorgi Makashvili and Alexander Mermanishvili from Grigol Robakidze State University;
Original research – Tamar Sadzaglishvili – and Mari Mosishvili from Grigol Robakidze State University;