23 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართა CSB-ის ფინანსების სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტების სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა.
ანი ნოზაძე: „მცირე და საშუალო აუდიტორული ფირმების მომავალი საქართველოში: პოსკოვიდური გამოწვევები და პერსპექტივები“
ომარ ქეშელაშვილი: „კრიზისის პერიოდში საქართველოს ეროვნული ბანკის გავლენა და პოლიტიკა ქვეყნის ეკონომიკის მხარდასაჭერად“
სულხან მიქელაძე: “ დიდი მონაცემები და ბიზნეს პროცესების ოპტიმიზაცია საქართველოში: პანდემიის ეფექტი და გავლენა“
ნიკოლოზ ჩარკვიანი:“დაგროვებითი საპენსიო სისტემა საქართველოში: საინვესტიციო პოლიტიკის გამოწვევები და პერსპექტივები „
ელენე გოგოლაძე:“სახელმწიფო შესყიდვების განვითარება უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულების მაგალითზე“
თეკლა რობაქიძე:“ ლიზინგი, როგორც დაფინანსების საშუალება - სალიზინგო კომპანიები ქართულ ბაზარზე და მათი გამოწვევები“
დავით ხვარცკია:“ფულის გათეთრების საერთაშორისო პრობლემა და მასთან ბრძოლის თავისებურებები“
სოფიო მეტონიძე:“ძირითადი საშუალებების აღრიცხვისა და ანალიზის მეთოდიკის სრულყოფის საკითხები“
მარიამ სიხარულიძე:“სოციალური კაპიტალი,როგორც უცხოური ინვესტიციების მოსაზიდი ინსტრუმენტი“
ნინო ნატრაძე:“ საქართველოს საბანკო სექტორში შესყიდვების ელექტრონული ტენდერის საშუალებით განხორციელების ეფექტურობის ანალიზი“
ბექა ერისთავი:"მონეტარული პოლიტიკის ინფლაციის თარგეთირების რეჟიმის ეკონომიკაზე გადაცემის არხების ეფექტურობა: საქართველოს ეკონომიკის 2010-2020 წლების მაგალითზე"
სამაგისტრო ნაშრომების დაცვას ესწრებოდნენ კომისიის წევრები :  ელენე ჯღარკავა,ნუგზარ სხირტლაძე, ნოდარ კილაძე, ვატო ბერიშვილი, თენგიზ თაქთაქიშვილი.მაგისტრანტებმა ნაშრომები კომისიის წინაშე წარმატებით დაიცვეს.

On September 23, CSB Master of Finance program students defended their master's theses.
Ani Nozadze: "The Future of Small and Medium Audit Firms in Georgia: Post-Covid Challenges and Prospects"
Omar Keshelashvili: "The Impact of the National Bank of Georgia during the Crisis and the Policy to Support the Country's Economy"
Sulkhan Mikeladze: "Big Data and Business Process Optimization in Georgia: The Effect and Impact the Pandemic"
Nikoloz Charkviani: "Accumulative Pension System in Georgia: Challenges and Prospects of Investment Policy"
Elene Gogoladze: "Development of public procurement on the example of a higher education institution"
Beka Eristavi: "Efficiency of Monetary Policy Inflation Targeting Transmission Channels to the Economy: On the Example of the Georgian Economy in 2010-2020"
Tekla Robakidze: "Leasing as a Means of Financing - Leasing Companies in the Georgian Market and Their Challenges"
Davit Khvartskia: "The International Problem of Money Laundering and the Peculiarities of Combating It"
Sophio Metonidze: "Issues of Improving the Methodology of Accounting and Analysis of Fixed Assets"
Mariam Sikharulidze: "Social capital as a tool to attract foreign investment"
Nino Natradze: "Analysis of the effectiveness of e-procurement in the banking sector of Georgia"
The members of the commission were present at the defense of the masters’ theses: Elene Jgharkava, Nugzar Skhirtladze, Nodar Kiladze, Vato Berishvili, Tengiz Taktakishvili.