CSB Alumni Talks - ვახო კაჭარავა
8 დეკემბერს, CSB Alumni Talks ფარგლებში, საჯარო შეხვედრა გაიმართა, რომელსაც თეგეტა ჰოლდინგის აღმასრულებელი დირექტორი და კავკასიის ბიზნესის სკოლის კურსდამთავრებული, ვახო კაჭარავა, წარუძღვა.
ღონისძიების ფარგლებში, სპიკერმა სტუდენტებს საკუთარი გამოცდილება გაუზიარა, თუ რა გზა განვლო კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტობიდან საქართველოში ტოპ 3 კომპანიიდან ერთ-ერთის აღმასრულებელ დირექტორობამდე. ასევე, ისაუბრა თეგეტა ჰოლდინგში მუშაობისას არსებული კრიზისებისა და გამოწვევების  დაძლევის გზებზე. სპიკერმა კავკასიის ბიზნესის სკოლის დასრულების შემდეგ სწავლის გაგრძელებისა და კარიერული განვითარების პერსპექტივებზეც გაამახვილა ყურადღება.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, სტუდენტებს საშუალება ჰქონდათ, რომ მათთვის საინტერესო და მნიშვნელოვან საკითხებზე სპიკერისგან ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.
CSB Alumni Talks არის შეხვედრების სერია, რომელიც სტუდენტებს თუ სხვა დაინტერესებულს პირებს შესაძლებლობას აძლევს, რომ კავკასიის ბიზნესის სკოლის წარმატებულ კურსდამთავრებულებს შეხვდნენ და მოისმინონ მათი გამოცდილება თუ ისტორია.

CSB Alumni Talks - Vakho Kacharava
On December 8, a public meeting was held within the framework of CSB Alumni Talks, chaired by Vakho Kacharava, Executive Director of Tegeta Holding and a graduate of the Caucasus School of Business.
Within the context of the event, the speaker shared his journey from being a student at Caucasus School of Business to becoming the executive director of one of Georgia's top three companies. He also discussed how he overcame crises and challenges while working at Tegeta Holding. The speaker also emphasized the opportunities for further education and career advancement after graduating from the Caucasus School of Business.
The meeting was held in an interactive format, giving students the opportunity to get comprehensive answers from the speaker on topics that were interesting and important to them.
CSB Alumni Talks is a series of meetings that allow students and other interested parties to meet successful Caucasus School of Business alumni and hear about their experiences and stories.