6 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტში, CU-ის ბიზნესის სკოლის კურსდამთავრებულთან - ლევან გიორგაძესთან, შეხვედრა გაიმართა.
ლექციის თემა იყო „ბიზნესის გული“, რომლის ფარგლებშიც სპიკერმა მსმენელებს გაუზიარა საკუთარი გამოცდილება და ისაუბრა საზრისსა და მის მნიშვნელობაზე ბიზნესში.
ლევან გიორგაძე არის: Bubblehead-ის დამფუძნებელი და MediClubGeorgia-ის გენერალური დირექტორის მოადგილე.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, დამსწრე აუდიტორიას საშუალება ჰქონდა, რომ მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.

Public Lecture - The Heart of Business
On June 6, a meeting was held at the Caucasus University Library with CU Business School graduate Levan Giorgadze.
The topic of the lecture was “The Heart of Business”. The speaker shared his experience with the audience and spoke about concepts and their importance in business.
Levan Giorgadze is the Founder of Bubblehead and Deputy General Director of MediClubGeorgia.
The meeting was held in an interactive format; the audience had the opportunity to ask the speaker questions and  receive comprehensive answers.
At the end of the lecture, Levan Giorgadze gave the audience the book called “The Heart of Business” as part of a lottery.