26 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართა CSB-ის ბიზნესის ადმინისტრირებისა და მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტების სამაგისტრო ნაშრომების დაცვა.
გიორგი გამრეკელიძე: "შესყიდვების მენეჯმენტის თავისებურებები ქართულ კომპანიებში"
ანა ჯიხვაშვილი:" სოციალური მედია, როგორც ადამიანის რესურსების მართვის ხელსაწყო"
შალვა გრძელიძე: "Covid19 პანდემიის გავლენა ფარმაცევტულ ბაზარზე და ფარმაცევტული ბაზრის მომხმარებლის ქცევაზე"
გიორგი ბოხუა: "მონაცემთა ანალიზის როლი ელექტრონული კომერციის ფუნქციონირებასა და განვითარებაში"
ანასტასია კოხრეიძე: "სტუმარ-მასპინძლობის სექტორში დასაქმებულ პირთა მოტივაცია და ამაღლების ღონისძიებები"
ნიკა ზიბზიბაძე: "სამოქალაქო აქტივიზმის ინდექსის კვლევა დასაქმების სექტორების მიხედვით (საქართველოს მაგალითზე)"
სამაგისტრო ნაშრომების დაცვას ესწრებოდნენ კომისიის წევრები - ელენე ჯღარკავა, ბუბა ლეჟავა, დავით წიკლაური, თენგო თაქთაქიშვილი და მარია ღლონტი.მაგისტრანტებმა ნაშრომები კომისიის წინაშე წარმატებით დაიცვეს.

On July 26, the defense of CSB Master of Business Administration and Management program students’ master's theses was held at Caucasus University.
Giorgi Gamrekelidze: "Peculiarities of Procurement Management in Georgian Companies"
Ana Jikhvashvili: "Social Media as a Human Resource Management Tool"
Shalva Grdzelidze: "The Impact of the Covid-19 Pandemic on the Pharmaceutical Market and the Consumer Behavior of the Pharmaceutical Market"
Giorgi Bokhua: "The Role of Data Analysis in the Functioning and Development of E-Commerce"
Anastasia Kokhreidze: "Motivation of Employees in the Hospitality Sector and Measures to Increase Motivation"
Nika Zibzibadze: "Study of the Civil Activism Index by Employment Sectors (on the Example of Georgia)"
Elene Jgharkava, Buba Lezhava, Davit Tsiklauri, Tengo Taktakishvili and Maria Glonti, members of the commission, were present at the defense of their master's theses.