5-7 სექტემბერს, კავკასიის ბიზნესის სკოლის, მენეჯმენტის ინგლისურენოვანი სადოქტორო პროგრამის დოქტორანტებმა ნინო ბერიშვილმა და იაშარ იბრაგიმოვმა მიიღეს მონაწილეობა „სტამბოლის ოცდამეთორმეტე საერთაშორისო ბიზნესის,მენეჯმენტის, განათლებისა და სამართლის კონფერენციაში“.
ნინო ბერიშვილმა და იაშარ იბრაგიმოვმა წარადგინეს სამეცნიერო ნაშრომი თემაზე: „თანამშრომელთა მოტივაციის გავლენა ორგანიზაციულ პროცესებზე ციფრული ტრანსფორმაციის დროს“.
ღონისძიებაში მონაწილეობას იღებდნენ სხვადასხვა ქვეყნის წარმომადგენლები: ინდოეთი, ინდონეზია, იაპონია, იორდანია, ლიბანი, პოლონეთი, შვედეთი და კანადა. მონაწილეებს გადაეცათ სერტიფიკატები და ნაშრომები გამოქვეყნდა კონფერენციის ჟურნალში.

Nino Berishvili and Yashar Ibrahimov, Ph.D. students of the English language doctoral program of the Caucasus School of Business, participated in the " ISTANBUL 32nd International Conference on Business, Management, Education & Law" on September 5-7.
Nino Berishvili and Yashar Ibrahimov presented a scientific paper on the topic: "The influence of employee motivation on organizational processes during digital transformation".
Representatives of different countries took part in the event: India, Indonesia, Japan, Jordan, Lebanon, Poland, Sweden and Canada. Participants were awarded certificates and papers were published in the conference journal.