5 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტში, საფეხბურთო ჩემპიონატი „ფეფეს ლიგა’’ 2021 გაზაფხულის სეზონის თამაშები დაიწყო.
ჩემპიონატი ტრადიციულად უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა კახა შენგელიამ და გიორგი ნიშნიანიძის (ფეფე) მამამ, მამუკა ნიშნიანიძემ გახსნეს. გაზაფხულის სეზონის პირველ თამაშზე ერთმანეთს შეხვდნენ უნივერსიტეტის თანამშრომლების საფეხბურთო გუნდი CU "Staff 2" და კავკასიის უნივერსიტეტის ტექნოლოგიების სკოლის გუნდი "CST Union".
ჩემპიონატი კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტის, გიორგი ნიშნიანიძის (ფეფე) სახელს ატარებს. მასში კავკასიიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისგან დაკომპლექტებული 17 გუნდი და უნივერსიტეტის თანამშრომლებისგან დაკომპლექტებული 2 გუნდი იასპარეზებს.

On April 5, the football championship "Fefe League" started the games of the 2021 spring season at Caucasus University.
The championship was traditionally opened by the President of the University Dr. Kakha Shengelia along with the father of Giorgi Nishnianidze (Fefe), Mamuka Nishnianidze. The football team of the University staff " CU Staff 2" and the team from Caucasus School of Technology "CST Union" met at the first game of the spring season.
The championship is named after Giorgi Nishnianidze (Fefe), a student of Caucasus University. 17 teams of students from Caucasus University and 2 teams of university staff will compete in it.