კახა შენგელია IUBAT-ის საერთაშორისო უნივერსიტეტის დიპლომების გადაცემის ცერემონიალზე
26 ივლისს, ბანგლადეშის დედაქალაქ დაკაში, IUBAT-ის საერთაშორისო უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულების დიპლომების გადაცემის ოფიციალური ცერემონია გაიმართა, სადაც კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი, კახა შენგელია სპეციალური მიწვევით იმყოფებოდა.
ღონისძიებაზე პრეზიდენტმა კურსდამთავრებულებსა და დამსწრე საზოგადოებას სიტყვით მიმართა. მან ყურადღება გაამახვილა უნივერსიტეტის მნიშვნელობასა და განათლების ღირებულებაზე, ასევე გაუზიარა საკუთარი გამოცდილება და პირადად მიულოცა კურსდამთავრებულებს ცხოვრების ახალ, მნიშვნელოვან ეტაპზე გადასვლა.
აღსანიშნავია, რომ ოფიციალური ვიზიტის ფარგლებში პრეზიდენტმა სამუშაო შეხვედრები გამართა IUBAT-ის წარმომადგენლებთან უნივერსიტეტებს შორის შემდგომი თანამშრომლობის გაღრმავების კუთხით.

Dr. Kakha Shengelia at the diploma award ceremony of IUBAT International University
On July 26, the formal diploma award ceremony of IUBAT International University graduates was held in Dhaka, capital of Bangladesh, with Dr. Kakha Shengelia, president of Caucasus University, attending by special invitation.
Dr. Shengelia addressed the graduates and the audience at the event. His speech focused on the importance of the university and the value of education; he also shared his own experience and personally congratulated the graduates on their transition to a new, important stage of their lives.
It should be noted that within the framework of the official visit, Dr. Kakha Shengelia held working meetings with the representatives of IUBAT in terms of further cooperation between the universities.