22 სექტემბერს, გაიმართა Women in Tech CCA დაჯილდოების ცერემონიალი. ცერემონიის ფარგლებში დაჯილდოვდნენ სტუდენტები, რომლებმაც წარმატებით დაასრულეს შეღწევადობის ტესტირების პროგრამა.
პროგრამა Women in Tech Georgia-ს, კავკასიის კიბერუსაფრთხოების ცენტრის, კავკასიის უნივერსიტეტისა და სამეცნიერო კიბერუსაფრთხოების ასოციაციის ერთობლივი ძალისხმევით ხორციელდება.
პროგრამის მთავარი მიზანია შექმნას ახალი პროფესიის დაუფლების, პროფესიული განვითარებისა და შემდგომი დასაქმების შესაძლებლობები ქალებისთვის ტექნიკურ ინდუსტრიაში - კონკრეტულად კიბერუსაფრთხოებაში.

Women in Tech CCA Awards Ceremony
On September 22, the Women in Tech CCA award ceremony was held. During the ceremony, students who successfully completed the penetration testing program were awarded.
The program is implemented by the joint efforts of Women in Tech Georgia, the Caucasus Cyber Security Center, Caucasus University and the Scientific Cyber Security Association.
The main goal of the program is to create new careers, professional development and further employment opportunities for women in the tech industry - specifically in cyber security.