21 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზიაში "ლიბრარეა", CU თანასწორობის კლუბმა შეხვედრათა სერია გამართა, #ALLFORYOUTH კამპანიის ფარგლებში. ღონისძიების მთავარი თემა იყო "არა კის არ ნიშნავს".
შეხვედრას წარუძღვა მოწვეული სპიკერი ელენე ქაიხოსროშვილი, რომელიც ქალთა ინიციატივების მხარდამჭერი ჯგუფის იურისტია.
შეხვედრაზე განხილული იყო ისეთი თემები, როგორებიცაა: სექსუალური შევიწროებისა და ძალადობის ზოგადი განმარტება; ძალადობის ფორმები და მისი ფარული, რთულად ამოსაცნობი სახეები; თანხმობაზე დაფუძნებული ფიზიკური კავშირი - როგორ გამოიხატება თანხმობა.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, დამსწრე აუდიტორიამ მათთვის მნიშვნელოვან და საინტერესო საკითხებზე ამომწურავი პასუხები მიიღო.

On November 21, the CU Equality Club held a series of meetings within the framework of the #ALLFORYOUTH campaign at the Caucasus University bookstore "Librarea". The main theme of the event was "No does not mean yes".
The meeting was chaired by the guest speaker Elene Kaikhosroshvili, who is a lawyer of the group supporting women's initiatives.
The meeting discussed topics such as: general definition of sexual harassment and violence; forms of violence and its hidden, hard-to-recognize forms; Consensual physical contact - how consent is expressed.
The meeting was interactive, and the audience received comprehensive responses to important and interesting issues.