კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ორგანიზებით, 22 დეკემბერს, სტუდენტებისთვის „CU რა? სად? როდის? 2023“ გაიმართა, რომელიც კავკასიის ეკონომიკის სკოლის დეკანმა, მოაზროვნე სოსო ბერიკაშვილმა წაიყვანა.
პირველი საპრიზო ადგილი დაიკავა კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლის გუნდმა - ,,იგი’’, ხოლო საუკეთესო მოაზროვნე გახდა გიორგი დოლიძე.
მეორე ადგილზე გავიდა კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეციერებათა სკოლის გუნდი - ,,კარიატიდა’’,ხოლო მესამე ადგილი დაიკავა სახელმწიფო მართვის სკოლის გუნდმა - ,,ზვიადის გზა უფლის სახელით-მეტი თავისუფლება’’.
საპრიზო ადგილებზე გასულ გუნდებს კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია - "ლიბრარეა"-ს 300 ლარიანი სასაჩუქრე ვაუჩერები და მაღაზია ბიბლუსის წიგნები და ვაუჩერები გადაეცათ. გამარჯვებულ გუნდს, ასევე, უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა სტუდენტურ საშობაო წვეულებაზე დასასწრები ბილეთები გადასცა.

Organized by the Student and Organizational Events Service of Caucasus University, "CU What? Where? When? 2023" took place on December 22, led by the dean of the Caucasus School of Economics, Soso Berikashvili.
The first-place team was the Caucasus School of Technologies team "Igi," and the best thinker was Giorgi Dolidze.
The second-place team was from the Caucasus School of Governance, named "Kariatida." The team from the same school, named "Zviadis Gza Uflis Sakhelit – Meti Tavisufleba," took the third place.
The winning teams, "Igi" and "Kariatida," were awarded 300 GEL gift vouchers for the bookstore of Caucasus University, "Librarea," as well as books and vouchers from the Biblus store. Additionally, the president of the university provided tickets to the student Christmas party for the winning teams.