შეხვედრა CU-ის სტუდენტურ კლუბებთან
სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის შეხვდა კავკასიის უნივერსიტეტის არსებული და ახლად შექმნილი  სტუდენტური კლუბების წარმომადგენლებს.
სტუდენტებმა ისაუბრეს სამომავლო გეგმების შესახებ.
აღსანიშნავია, რომ CU-ში სტუდენტებს ყოველი აკადემიური წლის დასაწყისში შესაძლებლობა აქვთ საკუთარი ინტერესების საფუძველზე შექმნან კლუბი და უხელმძღვანელონ მის ფუნქციონირებას.
გასართობ თუ პროფესიულ ინტერესებზე დაფუძნებული კლუბები უნივერსიტეტის მხარდაჭერით ატარებენ სოციალურ ღონისძიებებს, სემინარებს, პანელებსა და  კონფერენციებს, კონცერტებს, სპორტულ შეჯიბრებებს, საქველმოქმედო თუ სხვა სტუდენტურ ღონისძიებებს.

Meeting with CU student clubs
The Student and Organizational Events Service held a meeting with the representatives of the established and recently formed student clubs at Caucasus University.
During the session, students shared their future plans.
It's noteworthy that each academic year, students at CU are given the chance to form clubs centered around their interests and lead their operation.
Clubs, based either on recreational or professional interests, have the ability to organize university-sponsored social events such as seminars, panels and conferences, concerts, sports competitions, charity and other student events.