კავკასიის უნივერსიტეტში კომპანია „Ocean & Co“ -ს ინიციატივით, სტუდენტებთან გაიმართა ინტერაქციული შეხვედრა ციფრული მარკეტინგის შესახებ.
შეხვედრის მიზანი იყო „Ocean & Co“-ს მუშაობის პრინციპებისა და თანამედროვე მეთოდების გაცნობა, პირველი კლიენტის მოპოვებისა და ეფექტიანი კომუნიკაციისთვის საჭირო პრაქტიკული ნაბიჯების განხილვა, ასევე მოტივაციის ამაღლება და კარიერული განვითარების მიმართულებების განსაზღვრა.
შეხვედრის ბოლოს დამსწრეებს შესაძლებობა ჰქონდათ მათთვის საინტერესო კითხვები დაესვათ და ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.

Caucasus University hosted an interactive digital marketing session for students, organized at the initiative of Ocean & Co.
The goal of the meeting was to introduce students to the operational principles and modern approaches used by Ocean & Co, to discuss practical steps for acquiring a first client and establishing effective communication, as well as to enhance motivation and support the identification of career development paths.
At the end of the session, participants had the opportunity to ask questions of interest and receive comprehensive responses.