სსიპ-სამხედრო გაწვევისა და რეკრუტირების ეროვნული სააგენტოს რეკრუტირებისა და საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის უფროსი პოლკოვნიკი ბეჟან კიკნაველიძე კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებს შეხვდა.
შეხვედრაზე განიხილეს ეროვნულ სამხედრო სამსახურთან დაკავშირებული სიახლეები, რომლებიც ძალაში 2025 წლის 1 იანვრიდან შედის. ამასთანავე, სტუდენტებმა მიიღეს ინფორმაცია თავდაცვის ძალებში კარიერის დაწყების სხვადასხვა შესაძლებლობებზე.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა, სტუდენტებმა მათთვის საინტერესო საკითხებზე მიიღეს ამომწურავი პასუხები.

Colonel Bezhan Kiknavelidze, head of the Recruitment and Public Relations Service at the National Agency for Military Conscription and Recruitment, met with students of Caucasus University to discuss the latest updates on the national military service, set to take effect on January 1, 2025.
During the meeting, students were informed about various career opportunities within the Defense Forces.
The event was held in an interactive format, allowing students to ask questions and receive detailed answers on topics of interest.