27 ივნისს, „სტუდფესტი 2024“-ის დაჯილდოების ცერემონია გაიმართა, სადაც კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებს გადასცეს პრიზები შემდეგ მიმდინარეობებში:
- თანამედროვე ცეკვები - მესამე ადგილი;
- მინი ფეხბურთი - მესამე ადგილი;
- ნომინაცია საუკეთესო ქალი მსახიობი.
ცერემონიაზე დამსწრე საზოგადოებას მიესალმა საქართველოს განათლების მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის მინისტრი გიორგი ამილახვარი.
ფესტივალი ორგანიზებული იყო სსიპ ახალგაზრდობის სააგენტოს, ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის მერიისა და საქართველოს სტუდენტური ორგანიზაციების ასოციაციის მიერ.
„სტუდფესტი 2024“ ჩატარდა საქართველოს განათლების მეცნიერებისა და ახალგაზრდობის სამინისტროს ინიციატივით.

On June 27, the award ceremony of "Studfest 2024" was held, where the students of Caucasus University were awarded prizes in the following categories:
- Modern dance - third place;
- Mini football - third place;
- Nomination for the best female actress.
The Minister of Education, Science, and Youth of Georgia, Giorgi Amilakhvari, welcomed the public present at the ceremony.
The festival was organized by the Youth Agency of Georgia, Tbilisi City Hall and the Georgian Student's Organizations Association.
"Studfest 2024" was held at the initiative of the Ministry of Education, Science and Youth of Georgia.