2 ნოემბერიდან კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტური და ორგანიზაციული ღონისძიებების სამსახურის ორგანიზებით, CU-ის სტუდენტები მონაწილეობას იღებენ „საქართველოს უნივერსიადა - 2022“-ის შემოდგომის სეზონში.
CU-ის სტუდენტები აქტიურად ასპარეზობენ სპორტის რამდენიმე სახეობაში სხვადასხვა უნივერსიტეტების გუნდებთან ერთად საქართველოს მასშტაბით. მონაწილეები ჩართულნი არიან შემდეგ სპორტულ შეჯიბრებებში: ბადმინტონი, ბილიარდი, ბოულინგი, კალათბურთი, მაგიდის ჩოგბურთი, ნარდი, ფეინთბოლი, ფრენბურთი (ვაჟების გუნდი), ფრენბურთი (გოგონების გუნდი), ფუტსალი, ძიუდო და ჭადრაკი.

CU students are participating in the fall season of the "Universiade of Georgia - 2022" beginning November 2 under the organization of the Caucasus University Student and Organizational Events Service.
Students from CU actively compete with teams from various universities in Georgia in a number of sports. Badminton, pool, bowling, basketball, table tennis, backgammon, paintball, volleyball (boys' team), volleyball (girls' team), futsal, judo, and chess are among the sports in which participants compete.