გაეროს მსოფლიო ტურიზმის ორგანიზაციის TEDQUAL სერტიფიკატის გადაცემის ცერემონიალი კავკასიის უნივერსიტეტში
17 სექტემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტს გაეროს ტურიზმის მსოფლიო ორგანიზაციის აღმასრულებელი დირექტორი შაჟონგ ჟუ ეწვია
კონკურსი პროექტის „Media Dialogue 2020 for Pluralism and Understanding” ფარგლებში
კავკასიის უნივერსიტეტი აცხადებს მონაწილეთა მიღებას პროექტისათვის „Media Dialogue 2020 for Pluralism and Understanding”, რომლის ფარგლებშიც სამუშაო შეხვედრები ჩატარდება 19-23 ოქტომბერს გერმანიაში, ბერლინში
მეორე ონლაინ სემინარი პროექტის Media Dialogue 2020 For Pluralism and Understanding ფარგლებში
10 სექტემბერს პროექტის Media Dialogue 2020 – for Pluralism und Understanding ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის ჩართულობით გაიმართა ონლაინ სემინარი. პროექტი დაფინანსებულია გერმანიის საგარეო საქმეთა სამინისტროს მიერ და ორგანიზებულია კავკასიის უნივერსიტეტის პარტნიორი გერმანული ორგანიზაციის OK-TV Ludwigshafen ხელმძღვანელობით
საგრანტო კონკურსი Horizon 2020-Specific Grant Agreement European Low-Power Microprocessor Technologies 2020
ევროკომისიის მიერ ჰორიზონტ 2020-ის პროგრამის ფარგლებში, საპროექტო განაცხადების კონკურსი „Specific Grant Agreement European Low-Power Microprocessor Technologies 2020" გამოცხადდა
პირველი ონლაინ სემინარი პროექტის Media Dialogue 2020 For Pluralism and Understanding ფარგლებში
31 აგვისტოს პროექტის Media Dialogue 2020 – for Pluralism und Understanding ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტში გაიმართა ონლაინ სემინარი